Zaznacz stronę

Dzięki 2016 już wiem, że…

Dzięki 2016…

1# Już wiem, że Fresh Market i Żabka mogą być czynne w święta, bo są traktowane jak restauracje/kawiarnie (sprzedają kawę i hot dogi).

2# Już wiem, że starsze osoby lubią w centrach medycznych oglądać zdjęcia aktywnych i młodo wyglądających seniorów.

3# Już wiem, że niektórzy programiści nawet list zakupów nie robią „analogowo” i ostatni raz pisali ręcznie w szkole:)

4# Już wiem, że w sezonie stacja benzynowa potrafi sprzedać 2500 hot dogów dziennie.

5# Już wiem, że kierowcy ciężarówek pilnują sobie nawzajem samochodów, by nie wszedł do tira nielegalny imigrant – gdy się go złapie, problemów z policją jest wówczas tyle, że przesyłka nie ma szans dotrzeć na czas.

6# Już wiem, że są goście hotelowi, którzy przyjeżdżają z małpką i twierdzą, że nie zgłaszali przywiezienia zwierzątka, bo to ich dziecko.

7# Już wiem, że samolotem nie wolno transportować piłeczek pingpongowych – takie rzeczy tylko frachtem morskim.

8# Już wiem, że aby rosół nie skisł, nie należy go zostawiać na tym samym (jeszcze ciepłym) palniku, na którym się gotował – to z bardzo wesołej kolacji podsumowującej duży projekt dla branży medycznej:)

9# Już wiem, że wg pewnej teorii Pokemon Go zostały wypuszczone na rynek po to, by udoskonalić oprogramowanie do nawigacji.

10# Już wiem, że aby choinka się dłużej trzymała, należy do wody, w której stoi pień, wrzucić aspirynę lub 2KC!

Podsumowując miniony rok można by się pokusić o wymienienie Klientów, dla których się pracowało i wylistowanie przeprowadzonych warsztatów i szkoleń.

Wolę jednak napisać, czego się w 2016 roku dowiedziałam i nauczyłam od Klientów i Uczestników. A dziwiłam się wiele razy!

Dziękuję serdecznie za te nowinki – sprawdzone i do sprawdzenia. Cieszę się, że podczas szkoleń są przerwy obiadowe i mam nadzieję, że podczas spotkań w 2017 roku znowu zdziwię się nie raz!

Maja Lose